قوانین و مقررات

قوانین وب‌سایت فلاوینگو

1- وب سایت فلاوینگو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
2- اطلاعات شخصی کاربران در فلاوینگو کاملا محرمانه است. تنها استثنا ارائه‌ی اطلاعات به مراجع ذیصلاح با حکم رسمی قضایی است.
3- مسئولیت ورود مشخصات فردی در هنگام ثبت‌نام و رزرو، و عواقب بعدی آن تماما با کاربران است و فلاوینگو در این زمینه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
4- فلاوینگو تنها فروشنده‌‌ی محصولات گردشگری از جمله بلیط هواپیما است. و مسئولیتی در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پروازها بر عهده ندارد. مسئولیت این امور بر عهده‌ی ایرلاین یا آژانس‌های تامین‌کننده‌ی بلیط است.
5- تمامی خدمات و محتواهایی که در فلاوینگو عرضه می‌شوند به منظور استفاده در همین سایت ارائه شده‌اند. هر نوع استفاده از اطلاعات یا استخراج اطلاعات، از قبیل متن‌ها، نقشه‌ها، تصاویر و... یا نتایج جستجوی پروازها شامل زمان پرواز، شماره پرواز، قیمت، ایرلاین و سایر اطلاعات آن‌ها، چه به طریقه‌ی دستی استخراج شده باشند، چه توسط ربات، خزنده یا استفاده‌ی بدون اجازه از API باشد، و ارائه‌ی آن به هر شکل آنلاین یا غیرآنلاین (شامل: مجلات و روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها، صفحات وب، شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزارهای پیام‌رسان، نرم‌افزارهای موبایلی، تحت وب و دسکتاپ، موتورهای جستجو و مقایسه، سیستم‌های رزرواسیون و...) بدون اجازه‌نامه‌ی کتبی از فلاوینگو ممنوع است و پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.